Jakie gry polecacie ?

Dyskusje i problemy związane z grami komputerowymi, konsolowymi oraz samymi konsolami

Jakie gry polecacie ?

Postprzez adams » 02.11.2010 (Wt) 19:22

Witam, jako, ze nie mam w co grać (przeszedłem już ostatnio wszystkie części Call of Duty oraz właśnie skończyłem najnowsze Medal of Honor) szukam jakiejś przyjemnej gierki - nie koniecznie najnowszej.
Najbardziej lubię:
Wojenne FPS'y typu CoD, Wolfenstein czy MOH (wszystkie z tych c wymieniłem przeszedłem!) nie lubię czegoś typu Far Cry czy Mas Effect, oraz mogą być jakieś typu Half Life albo cos jak seria Unreal Tournament.
cRPG typu Gothic (1,2,3 przeszedłem 4 w trakcie) i słyszałem że Risen jest dobry ale jak ktoś grał niech podzieli się opinią.
Jakieś gry wyścigowe typu NFS (przeszedłem także wszystkie z serii).
Oraz cokolwiek co uważacie za fajne.

I teraz własna inwencja co wam sie najbardziej podobało i byście mi polecili, nie żałujcie propozycji :D !

Z góry dziekuję ;]

PS.
Gry typu Pasians, kierki, szachy, mario czy jakieś kulki - czyli gry niskobudżetowe odpadają, ma być jakaś porządniejsza gierka a nie coś typu Tibi bez żadnych emocji na mapie która wygląda jak win 95 :P Wiecie o czym mówię ;] Wymagania sprzętowe nie stanowią problemu !
CPU: Intel Core 2 Duo E4500, 2.20GHz, 2Mb Cache + SilentiumPC Spartan HE923
RAM: GoodRAM GR800D264L5/2G
MDT Tech. Empaq 1GB

GPU: Sapphire ATI Radeon HD4670 1GB DDR3 BULK Core:750@775MHz Mem:800@945MHz/+23,6%
MOBO: Gigabyte GA-945P-S3 (v3)
adams
Redaktor & Moderator Globalny

System: Windows Seven Professional x64 PL
    Windows 7 Firefox

Re: Jakie gry polecacie ?

Postprzez Famiru » 23.11.2010 (Wt) 17:50

W temacie jest napisane gry jakie polecacie. Tak więc napisze bardziej ogólnie niż odnośnie do twojej treści, może znajdziesz coś dla siebie. :D

Grę którą czuje się zobowiązany polecić jest Dark Messiah of Might and Magic. Gra jest naprawdę świetna, fabuła jest niezła, ale grywalność jest zabójcza, jak dla mnie gra wymiata. Jedyną wadę stanowi dla mnie liniowość gry, ale cóż taka ta gra miała być (coś jak Half-Life).
Następnie polecam Battlefield 2. Ale dlaczego ? Przecież to zwykły szuter. Prawda, ale jej ogromną zaletą są ogromne mapy, możliwości i niesamowity tryb coop(niestety o to bardzo ciężko).(Oczywiście w sieci)
Wszystkie serie Gothic (no może poza 4 jeszcze w nią nie grałem) Fakt faktem 3 jest nieco zbugowana ale gra się przyjemnie.
Wiedźmin - Chyba najlepsza gra produkcji Polskiej i trzeba im przyznać, że się udała. Tryby walki są mało wymagające ale gra mimo wszystko jest bardzo ciekawa i wciągająca.
Gears Of Wars - Bardzo sympatyczna gra, wymaga od gracza nieco zręczności, sam osobiście przeszedłem ją ok 8/10 razy. (5 na xbox)(reszta na PC) Oczywiście xbox w tym wypadku sprawia dużo więcej frajdy ale nawet na GFWL w coop też się nieźle sprawuje.
The Elder Scrolls - grałem w Morrowind i Oblivion ale tylko w Oblivion poczyniłem większe postępy, gra jest dość długa (chyba, że robimy tylko główne wątki). Mamy wolną rękę do podejmowania wszelkich działań. Grafika jest niczego sobie, wymagający tryb walki. Co mogę więcej dodać. Gra jest naprawdę dobra.

Lista będzie edytowana (jak jeszcze przypomnę sobie parę tytułów)
Obrazek
Obrazek
Famiru

Twój znajomy: Darth ReX
    Windows 7 Firefox

Postprzez Sordi » 28.11.2010 (N) 12:19

Grałeś kiedyś w "Harvest Moon"? Jest bardzo dużo części tej gry, ale mi najbardziej podeszła "Back to Nature" na PSX'a. Grafika nie jest taka zła, a na zimowe wieczory gra jest idealna.
Polecam Ci też League of Legends. Taka taktyczno-strategiczna gra polegająca na zniszczeniu wież przeciwnika. Jest to gra online i możesz w niej spotkać pełno postaci. Spróbuj.
W Risena grałem, muszę powiedzieć, że całkiem niezły.
Stalker. Grałeś? Spróbuj.
Seria Fallout. Jak nie grałeś to życie straciłeś. :P
Final Fantasy. Klasyk, przesiedziałem nad nim połowę dzieciństwa

Z wyścigówek najbardziej przypadł mi do gustu GRiD po prostu świetna gra.
Sordi
Specjalista

System: W7 Home Premium x86
    Ubuntu Chrome

Postprzez adams » 28.11.2010 (N) 13:33

Na razie planuje przejśc do końca Black Ops i NFS Hot Prusit bo już mam a na następny ogień spróbuje Fallouta lub Stalkera i GRiD skoro polecasz - dzieki :D
CPU: Intel Core 2 Duo E4500, 2.20GHz, 2Mb Cache + SilentiumPC Spartan HE923
RAM: GoodRAM GR800D264L5/2G
MDT Tech. Empaq 1GB

GPU: Sapphire ATI Radeon HD4670 1GB DDR3 BULK Core:750@775MHz Mem:800@945MHz/+23,6%
MOBO: Gigabyte GA-945P-S3 (v3)
adams
Redaktor & Moderator Globalny

System: Windows Seven Professional x64 PL
    Windows 7 Firefox

Postprzez damianszorc » 11.07.2011 (Pn) 21:09

Sordi napisał(a):Grałeś kiedyś w "Harvest Moon"?

Ja grałem ;). Naprawdę świetna gierka, mimo swoich lat. Grafika nie powala ale grywalność jest fenomenalna ;).

Ja polecam:

Wormsy- każda część, nie wiem , sentyment ?
Burnout na PC- nie pamiętam jak się nazywał, poszukaj w google
World Racing 2- wg mnie bardzo fajne wyścigi
Juiced 1 i 2- gra bardzo podobna do NFS
Wszelkie Battlefield- napewno się nie zawiedziesz na tej strzelance
Pozdrawiam

Damian Szorc
damianszorc

Windows XP Chrome

Postprzez gstlt » 16.07.2011 (So) 22:49

Eve Online ;P
Simplicity is an ultimate sophistication - Prostota jest najwyższą (ostateczną) formą wyrafinowania
http://gstlt.info
gstlt
Specjalista

Twój znajomy: adax
System: Linux, Windows XP/7
    Ubuntu Firefox

Postprzez Frycek » 24.01.2012 (Wt) 20:13

gstlt napisał(a):Eve Online ;P

Ta W eve można pograć :)
Frycek

Windows 7 Opera

Postprzez Maksi » 21.02.2012 (Wt) 21:09

Dla mnie jedną z najlepszych gier jest League of Legends

Zaczynasz grę od wyboru 1-go z ponad 80 bohaterów - każdy ze swoimi unikalnymi zdolnościami.
Następnie rozpoczyna się rozgrywka, standardowo walczysz w 3 lub 5-osobowym zespole i używając swych umiejętności prowadzisz zwój zespół do tego, by drużyna przeciwna (a właściwie "ich serce") została pokonana.
Po każdej bitwie otrzymujesz PunktyZasług za które odblokowujesz bohaterów lub też kupujesz inne przedmioty(darmowo:)), które pomogą Ci w następnych rozgrywkach.
Jedna bitwa trwa zazwyczaj 25-45 minut.

Polska wersja:
link referencyjny - usuwam - regulamin
Adres gry: http://eune.leagueoflegends.com/ //kpc21
Maksi

Windows XP Firefox

Postprzez dariatren » 27.02.2012 (Pn) 21:01

Silent Hill
dariatren

Windows XP Chrome

Postprzez genia » 14.03.2012 (Śr) 18:25

Eve online - troche trudna na poczatku ale niezła zabawa na dluższą mete.
genia

Windows 7 Opera

Następna strona

Powrót do Gry i konsole