karta graficzna

Sprzęt, komputery i wszystko inne co z nimi związane... Rozmowy, porady, gdzie i co kupić...

karta graficzna

Postprzez LubiePlacki » 25.07.2017 (Wt) 19:23

Witam wszystkich.

Mam problem prawdopodobnie z kartą graficzną GeForce 970 gtx jetstream, mianowicie po włączeniu komputera monitor wykazuje tylko czarny ekran, a system się nie inicjuje. Monitor sprawdziłem na innym komputerze - i on i kabel działają. Tak samo sprawdziłem resztę komponentów w komputerze, włączając go starą kartą graficzną - również wszystko działa(na ile może działać na karcie graficznej sprzed 15 lat).

Problem rozpoczął się od wyjęcia przewodów zasilających do karty graficznej, po ponownym włożeniu działają wiatraki. Próba włączenia bez zasilania pokazała że wejście DVI działa, gdyż wyświetlił się komunikat o podłączeniu zasilania do karty graficznej. Natomiast po podłączeniu, chłodzenie komputera włącza się, jednak pozostaje tylko czarny ekran.

Co mogło się stać z kartą?
LubiePlacki
NOWY

System: Win10 Edu
    Windows Chrome

Re: karta graficzna

Postprzez fleet » 16.08.2017 (Śr) 18:58

Czy BIOS wydaje jakieś dźwięki? Czy podłączałeś inny dysk z systemem do komputera?
fleet
NOWY

Windows 7 Firefox

Powrót do Hardware