Podpis elektroniczny

Sprzęt, komputery i wszystko inne co z nimi związane... Rozmowy, porady, gdzie i co kupić...

Podpis elektroniczny

Postprzez bigbm » 28.07.2016 (Cz) 9:04

Jaki czytnik i oprogramowanie wymagane jest aby móc korzystać z podpisu elektronicznego? Dodam, że chodzi mi o taki podpis, który będzie zgodny z ustawą o podpisie elektronicznym.
bigbm

Windows Firefox

Re: Podpis elektroniczny

Postprzez mzajc » 29.07.2016 (Pt) 9:43

bigbm napisał(a):Jaki czytnik i oprogramowanie wymagane jest aby móc korzystać z podpisu elektronicznego? Dodam, że chodzi mi o taki podpis, który będzie zgodny z ustawą o podpisie elektronicznym.

Obecnie w sieci masz co najmniej kilku czy nawet kilkunastu sprzedawców zestawów do podpisów elektronicznych które są zgodne z ustawą o podpisie elektronicznym. Jeżeli chodzi o koszta, to ceny pakietów zaczynają się od około 200-300 zł.

Sprawdź sobie jeszcze w Eurocet. Tam mają podpisy zgodne z ustawą o podpisie elektronicznym.
mzajc

System: win 8
    Windows Firefox

Postprzez Bartok » 22.01.2017 (N) 12:21

Ja w firmie mam taki podpis elektroniczny i muszę powiedzieć że jest bardzo przydatny, przy większej ilości dokumentów do podpisania nie mógłbym się bez niego obejść. Mieszka we Wrocławiu i zamówiłem bezpieczny podpis kwalifikowany z certyfikatem w netvet.
Bartok
NOWY

Windows 7 Firefox

Postprzez koja » 14.03.2017 (Wt) 7:57

Teraz coraz więcej firm chce mieć podpisy cyfrowe, ale to trzeba jeszcze przemyśleć i przekonać się czy rzeczywiście jest on potrzebny
koja

Windows 7 Firefox

Powrót do Hardware