dołożenie ramu, komputer nie działa

Sprzęt, komputery i wszystko inne co z nimi związane... Rozmowy, porady, gdzie i co kupić...

dołożenie ramu, komputer nie działa

Postprzez mfhustla » 01.12.2016 (Cz) 23:02

Cześć wszystkim. Ostatnio zdecydowałem się dodać trochę ramu do swojego komputera. Zorientowałem się, że mam tylko 4gb, a możliwości mojej płyty głównej to 32gb. Na płycie były 2 wolne sloty. Postanowiłem więc dokupić dwie kostki ramu po 4gb. Sprawdziłem jaka jest częstotliwość obecnych kostek no i jaka ma być częstotliwość zalecana przez producenta płyty głównej. Dziś te dwie kostki (firma Goodram) odebrałem no i przystąpiłem do montażu. Innymi słowy umieściłem je w wolnych dwóch slotach. Po tym spróbowałem włączyć komputer i nic, na monitorze nic się nie pokazuje, a płyta główna nie piknęła po włączeniu. Wyciągnąłem więc nowy ram, zostawiając tylko te kości, które już były. Nic się jednak nie zmieniło. Na mojej płycie głównej nieprzerwanie świeci się czerwona dioda dram (jest to płyta Asus P8h670-m). No i teraz nie wiem, co mam zrobić. Próbowałem przestawiać te ramy, sprawdzałem na różnych slotach i nic. Co to może być ? Czy ktoś jest mi w stanie udzielić jakiejś rady w tym temacie ?
mfhustla
NOWY

Windows Chrome

Powrót do Hardware