Problem Komputer - Wolno Chodzi (Zacina się)

Sprzęt, komputery i wszystko inne co z nimi związane... Rozmowy, porady, gdzie i co kupić...

Problem Komputer - Wolno Chodzi (Zacina się)

Postprzez Shelby » 01.12.2012 (So) 21:21

Witam serdecznie otóż tak. Na samym początku podam informacje o moim komputerze.
http://speedy.sh/5bqxq/Report.rar
Ilość procesów, oraz jakie - http://i.imgur.com/Al1nB.png

Więc tak. Wszyscy mi mówią że mam w miarę dobrego kompa. Niestety gry na nim strasznie się zacinają nawet przy grafice 800x600 (przykładowo). Np. Euro Truck Simulator 2 czy COD MW 1. Często występuje również problem z zacinaniem się go. Np. kiedy odpalam Camtasia Studio program ten wolno chodzi. Często się przycina i psuje mi obraz. Myślałem że to wina monitora więc wymieniłem ale ok. Skanowałem go i to nie raz ale nic nie wykryło, dawałem mu defragmentację chyba ze 2-3. Chyba wszystko. Czekam na pomoc.

Pozdrawiam
Shelby
NOWY

Windows XP Chrome

Re: Problem Komputer - Wolno Chodzi (Zacina się)

Postprzez Kpc21 » 29.12.2012 (So) 11:26

Monitor nie ma tu nic do rzeczy. On tylko wyświetla to co komputer poda mu na port VGA czy DVI. Nie wpływa w żaden sposób na działanie komputera.

Komputer całkiem niezły, ale z wyjątkiem jednego - karty graficznej. To bym w pierwszej kolejności wymienił (albo w ogóle wstawił, bo ten Radeon HD3400 to chyba układ zintegrowany z płytą główną).
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Nie ma mnie do 5 lipca 2015. W sprawach administracyjnych proszę pisać do adaxa!
Kpc21
Administrator CENCO

Twój znajomy: adax
System: Arch Linux
    Linux Chrome

Postprzez royal » 21.04.2013 (N) 19:13

postaw nowy system zainstaluj tylko to co najpotrzebniejsze i zobacz czy znowu zamula jak tak to napisz kiedy w jakich przypadkach i napisz jaki sprzet jeszcze raz bo linki nie działają
royal

System: 7
    Windows 7 Chrome

Postprzez mytek » 05.12.2016 (Pn) 10:35

Reinstalacja albo nowe sterowniki się przydadzą.
mytek

System: Windowsowy
    Windows 7 Firefox

Powrót do Hardware