Lublin moje miasto zachęcam do zwiedzenia

Oferty dotyczące sprzedaży lub kupna programów komputerowych (za wyjątkiem gier)

Lublin moje miasto zachęcam do zwiedzenia

Postprzez michaelo1 » 01.08.2017 (Wt) 14:53

Obiekt mieści się na rubieżach Wyżyny Lubelskiej.
Bystrzyca rozdziela miejscowość na osobne odrębne krajobrazowo części: lewą, z urozmaiconą formą terenu, głębokimi dolinami oraz wschodnią, z powierzchnią dosyć płaską. W Lublinie do rzeki Bystrzycy wpadają dwie mniejsze rzeki: Czerniejówka a także Czechówka. Prócz nich przepływa przez miasto Nędznica .

Od strony poziomu ludności miasto jest w pierwszej dziesiątce w kolejności pośród najliczniejszych aglomeracji w kraju. W 2016 roku ogółem bezrobocie w mieście osiągnęło ciut ponad 8%. Dosyć dużą społeczność niewliczaną do obywateli miasta tworzą niezameldowani studenci. Według szacunków z 2016 ilość przyjezdnych sięga ok. 70 tys.
Zasadnicze miejsca Lublina

Najbardziej znaną ulicą miasta jest Krakowskie.
W naszym mieście działają markety najmocniejszych marek polskich i importowanych, np. Real i Lidl. się tam już kilkanaście centrów targowych. Doniosłym terenem w Lublinie jest centrum Zana. Mieszczą się tam biura firm i placówek, dla przykładu ZUS, drogerie, ubezpieczenia, markety. Dynamiczny postęp tej części miasta odbył się w latach 90. XX wieku. W Lublinie funkcjonuje mnóstwo firm jubilerskich.
michaelo1
NOWY

System: 14
    Windows 7 Chrome

Powrót do Oprogramowanie