gdzie w tym roku na wakacje

Tematy, które nie nadają się do żadnego z pozostałych działów
Regulamin działu
Użytkownicy z rangą NOWY (do 7 postów w działach technicznych) nie mają możliwości wysyłania postów w tym dziale.

Re: gdzie w tym roku na wakacje

Postprzez mczay » 06.02.2018 (Wt) 23:55

Ja, najprawdopodobniej tegoroczne wakacje spędzę w jednym z zakopiańskich apartamentów dostępnych w ofercie CIACH://zakopaneapartamentylux.pl/aparta ... opane.php/ :-). Kocham górski klimat. Mam nadzieję, że za kilka lat uda mi się zamieszkać w okolicach. Cieszyłbym się jak dziecko!
mczay

Windows Chrome

Postprzez Tammaerka » 01.03.2018 (Cz) 0:15

A dzieci na wakacje tez zabieracie? Jak wytrzymujecie sama podróż? Ja tutaj CIACH://www.tatento.pl/a/78/ciekawe-zab ... -w-podrozy już czytam o różnych zabawach w podroży itd. W tym roku podczas ferii poróż nie była zbyt przyjemna...
Tammaerka
NOWY

System: windows
    Windows Chrome

Postprzez filip2008 » 01.03.2018 (Cz) 16:12

Na wakacje to w tym roku bardzo chce pojechać do Chin. Chińczycy przyjeżdżają do nas zwiedzać nasz kraj, więc ja chcę jechać do nich. Chcę zobaczyć to co widać na filmach gdzie akcja dzieje się w tych krajach. Przepych i rozwój technologiczny - to chcę właśnie tam zobaczyć.
filip2008
NOWY

Twój znajomy: filip2008
    Windows Firefox

Postprzez izydor007 » 05.03.2018 (Pn) 11:51

Wakacje standardowo. Jeziorko, materac, plaża, piaseczek. Morze Bałtyckie. Nie wiemy jeszcze gdzie dokładnie pojedziemy. Wybieramy między Władysławowem a Karwią.
izydor007
NOWY

Twój znajomy: izydor007
    Windows Firefox

Postprzez Zielonooka » 05.03.2018 (Pn) 17:47

A może w tym roku warto byłoby zaszaleć i wybrać całkiem coś innego? Przykładowo Wycieczki fakultatywne Dominikana? Właśnie przeglądałam różne oferty i zauważyłam, że na platformie Rico Travel można znaleźć całkiem fajne oferty. Najbardziej spodobała mi się opcja z przelotem helikopterem nad Punta Cana. Brzmi ciekawie prawda? Albo fajna jest ta oferta z pływaniem z delfinami. Oj takie wakacje to byłby naprawdę świetne i co fajne, że wycieczka taka nie wychodzi wcale drogo.
Zielonooka
NOWY

Windows Chrome

Postprzez Zuzannakoso » 06.03.2018 (Wt) 11:45

Ostatnio byłem w Białowieży. Bardzo miło wspominam sobie podlasie. W szczególności mam miłe wspomnienia z kuchni tamtejszej. Nigdy nie jadłem nic lepszego.
Zuzannakoso
NOWY

Twój znajomy: Zuzannakoso
    Windows Firefox

Postprzez bakerdonald » 07.03.2018 (Śr) 9:50

Ja polecam jakieś polskie miasto do zwiedzania na wakacje. Rok temu byłem z całą rodziną w Krakowie. Zatrzymaliśmy się w hotelu best western galicya kraków. Byłem bardzo miło zaskoczony z pobytu w tym hotelu. Super obsługa gości, miejsce o bardzo wysokim standardzie. Polecam każdemu, kto wybiera się do Krakowa.
bakerdonald

Windows Chrome

Postprzez janbogdan10 » 07.03.2018 (Śr) 11:13

Lecę do Londynu do swojej siostry. Zabieram rodziców i dzieciaki. Żona niestety nie dostała urlopu, więc jedziemy sami.
janbogdan10
NOWY

Twój znajomy: janbogdan10
    Windows Firefox

Postprzez elabarbara » 07.03.2018 (Śr) 19:23

Gostek napisał(a):Myślę, że warto pomyśleć przed wyjazdem o bezpieczeństwie ! Sam dość długo nad tym myślę, bo będę podróżował ze swoją rodzinką i z malutkim dzieckiem. Dlatego już teraz zakupiłem fotelik samochodowy CIACH://www.abcdomu24.pl/foteliki-lione ... 8_639.html . Bardzo polecam Wam tą stronkę, bo jak tylko przyszło zamówienie to muszę powiedzieć byłem pod wrażeniem jakości fotelika ;) Naprawdę bardzo fajna sprawa, a przede wszystkim dający duże bezpieczeństwo dla malucha ;)

Ja też szukam fotelika samochodowego i ostatnio jak przeglądałam w necie sklepy z fotelikami trafiłam na ten CIACH://e-foteliki.pl/recaro-young-sport.html . Ważne aby jak najlepiej dopasować je do wagi i wzrostu dziecka oraz zapewnić mu bezpieczeństwo w trakcie podróży samochodem. Dlatego ja uważam że znalazłam dobry fotelik dla mojego dziecka który zapewni bezpieczeństwo w trakcie podróży.
elabarbara
NOWY

Windows Chrome

Postprzez RozowaPantera » 26.04.2018 (Cz) 23:34

W tym roku, inaczej niż zawsze, postanowiliśmy wybrać się nad polskie morze :) Znaleźliśmy miesiąc temu nocleg w Świnoujściu na CIACH://nadmorze.pl/swinoujscie/noclegi i od razu go zarezerwowaliśmy. Cena była naprawdę atrakcyjna a hotel totalnie nas zauroczył!
RozowaPantera
NOWY

Windows Chrome

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Top