[OFERTA] Strony i sklepy internetowe

Zlecenia dotyczące wykonania jakiejś usługi, np. grafiki lub serwisu internetowego - za darmo lub za opłatą.

[OFERTA] Strony i sklepy internetowe

Postprzez GrupaTaka » 22.03.2016 (Wt) 13:07

Agencja marketingowa GrupaTaka wykona dla Ciebie i Twojej firmy profesjonalną stronę internetową lub w pełni funkcjonalny sklep internetowy.
Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub sklepu, chcesz zareklamować istniejącą markę, poszukujesz osoby, która wykona dla Ciebie te usługi to sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.
W branży jesteśmy już od kilku lat, dzięki czemu, możemy pochwalić się licznymi i interesującymi realizacjami.

Zapraszam do sprawdzenia naszej pełnej oferty: CIACH://www.grupataka.pl/oferta/
Kontakt e-mail: biuro@grupataka.pl

Pozdrawiamy i zapraszam do kontaktu
Grupa Taka
GrupaTaka
NOWY

Windows 7 Chrome

Re: [OFERTA] Strony i sklepy internetowe

Postprzez Bruksel33 » 23.10.2016 (N) 20:50

Ja na przykład robiłam dużo marketingowych rzeczy dla tej stronki: yankee candle Bardzo pomogło to, że świeczki, które sprzedają są naprawdę mega rozpoznawalne i ludzie polecieli za tym w ciemno. Bardzo się cieszę, że to tak fajnie wyszło wszystko. To jest jakiś sukces już.
Bruksel33
NOWY

Windows Chrome

Postprzez pamelano » 20.02.2018 (Wt) 13:45

W dzisiejszych czasach Fajnie sprawdzają się też usługi telemarketingowe. Szybki i łatwy sposób na wybicie się w biznesie. Warto o tym pamiętać.
pamelano
NOWY

System: Linux
    Windows Chrome

Postprzez sosimply » 16.05.2018 (Śr) 12:34

A jakie propozycje dalibyście dla takich miejsc jak hurtownia odzieży SoSimply: CIACH://sosimply.pl? Wydaje mi się, że usługi telemarketingowe działałyby słabo.
sosimply
NOWY

System: windows
    Windows 7 Chrome

Postprzez mariusz44 » 22.05.2018 (Wt) 14:57

Mam sklep który prowadzę od dziesięciu lat , a stronę internetową mam od dwóch. Od tej pory jak mam stronę to mam więcej klientów .

Windows XP Chrome

Powrót do Zlecenia