Jaki toner wybrać?

Oferty dotyczące sprzedaży lub kupna sprzętu komputerowego

Re: Jaki toner wybrać?

Postprzez komoska » 02.03.2018 (Pt) 11:01

Moim zdaniem można śmiało kupować zamienniki tuszy - trzeba tylko wybierać te wysokiej jakości. Dlatego odsyłam do strony CIACH://artjet.pl/pl/c/TONERY/13, tam znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych tuszy, tonerów i bębnów do przeróżnych modeli i rodzajów drukarek. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.
komoska
NOWY

Windows 7 Chrome

Postprzez milkman » 25.04.2018 (Śr) 12:54

Już nie pamiętam kiedy na oryginałach drukowałem, wolę zamienniki, tańsze i dużo się nie rożnią od oryginalnych tonerów, ostatnio częściej drukuję na active jetach.
milkman
NOWY

Windows Firefox

Postprzez PostaćDiabła » 29.06.2018 (Pt) 10:10

Wiele zależy od drukarki. Niektórym "nie smakują" zamienniki, więc potrzebne są tylko i wyłącznie oryginalne tusze i tonery. W związku z czym trzeba szukać produktów w dobrej cenie, bo przepłacać nikt z nas nie lubi. W Seltrade.pl możecie wyszukać toner czy tusz jaki was interesuje w każdej rozsądnej cenie. Grunt, by drukarka była kompatybilna i chciała z nim działać.
PostaćDiabła
NOWY

Windows Chrome

Postprzez maalinaa » 29.06.2018 (Pt) 18:05

newsall napisał(a):na który sie w koncu zdecydowaliście? i apropos tonerów - co sądzicie do "dolewaniu" tuszu do zużytego tonera? druk bedzie tej samej jakosci co z nowo zakupionego? zakładając tę samą jakość samego tuszu

Słyszałam kiedyś, że tonery z dolewanym tuszem, tzw regenerowane, tracą na pojemności; tzn nie idzie ich uzupełnić w 100%, przez co są mniej wydajne.
Ja kupiłam drukarkę Brothera, trochę droższą, ale mam oryginalne tusze w normalnych cenach i nie decyduje się na jakieś zamienniki. Jak już coś mam to wolę nie oszczędzać na "częściach".
maalinaa
NOWY

Windows Firefox

Postprzez Albercik23 » 10.07.2018 (Wt) 13:01

Ja korzystam z zamienników też do Brothera i w sumie nie mam żadnyc problemów.
Albercik23
NOWY

Windows Chrome

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt