Jaki toner wybrać?

Oferty dotyczące sprzedaży lub kupna sprzętu komputerowego

Re: Jaki toner wybrać?

Postprzez komoska » 02.03.2018 (Pt) 11:01

Moim zdaniem można śmiało kupować zamienniki tuszy - trzeba tylko wybierać te wysokiej jakości. Dlatego odsyłam do strony CIACH://artjet.pl/pl/c/TONERY/13, tam znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych tuszy, tonerów i bębnów do przeróżnych modeli i rodzajów drukarek. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.
komoska
NOWY

Windows 7 Chrome

Postprzez milkman » 25.04.2018 (Śr) 12:54

Już nie pamiętam kiedy na oryginałach drukowałem, wolę zamienniki, tańsze i dużo się nie rożnią od oryginalnych tonerów, ostatnio częściej drukuję na active jetach.
milkman
NOWY

Windows Firefox

Postprzez PostaćDiabła » 29.06.2018 (Pt) 10:10

Wiele zależy od drukarki. Niektórym "nie smakują" zamienniki, więc potrzebne są tylko i wyłącznie oryginalne tusze i tonery. W związku z czym trzeba szukać produktów w dobrej cenie, bo przepłacać nikt z nas nie lubi. W Seltrade.pl możecie wyszukać toner czy tusz jaki was interesuje w każdej rozsądnej cenie. Grunt, by drukarka była kompatybilna i chciała z nim działać.
PostaćDiabła
NOWY

Windows Chrome

Postprzez maalinaa » 29.06.2018 (Pt) 18:05

newsall napisał(a):na który sie w koncu zdecydowaliście? i apropos tonerów - co sądzicie do "dolewaniu" tuszu do zużytego tonera? druk bedzie tej samej jakosci co z nowo zakupionego? zakładając tę samą jakość samego tuszu

Słyszałam kiedyś, że tonery z dolewanym tuszem, tzw regenerowane, tracą na pojemności; tzn nie idzie ich uzupełnić w 100%, przez co są mniej wydajne.
Ja kupiłam drukarkę Brothera, trochę droższą, ale mam oryginalne tusze w normalnych cenach i nie decyduje się na jakieś zamienniki. Jak już coś mam to wolę nie oszczędzać na "częściach".
maalinaa
NOWY

Windows Firefox

Postprzez Albercik23 » 10.07.2018 (Wt) 13:01

Ja korzystam z zamienników też do Brothera i w sumie nie mam żadnyc problemów.
Albercik23
NOWY

Windows Chrome

Postprzez jagoda88 » 24.07.2018 (Wt) 20:12

Ja na szczęście nie mam takich kłopotów. A to dlatego, że korzystam z oferty CIACH://drukarkizafree.pl/ . Po prostu wynajmuję drukarkę za 27zł na miesiąc,a tusze tonery otrzymuję za darmo. Nawet gdyby drukarka się zepsuła, to mam zagwarantowany bezpłatny serwis. Można zdecydowanie zaoszczędzić, kiedy zdecydujemy się na wynajęcie drukarki od wyżej wspomnianej firmy.
jagoda88
NOWY

Windows 7 Chrome

Postprzez milkman » 16.08.2018 (Cz) 14:55

Albercik23 napisał(a):Ja korzystam z zamienników też do Brothera i w sumie nie mam żadnyc problemów.

jakich zamienników używasz i jakie polecasz? Mi zamiennki uratowały budżet, ceny oryginałów to jakaś porażka
milkman
NOWY

Windows Firefox

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt