faktury

Oferty dotyczące sprzedaży lub kupna programów komputerowych (za wyjątkiem gier)

faktury

Postprzez magda_suska » 02.01.2018 (Wt) 23:07

Witam,
nowo otworzyłem działalnośc jednoosobową i szukam sprawdzonych rozwiązań dla księgowości w uproszczonym zakresie. Faktury vat, mała księgowość i może KPIR by się przydały - ok 30 faktur wystawianych miesięcznie więc nie trzeba zaawansowanych rozwiązań ani tym bardziej angażowania biura rachunkowego. Zatrudnionych 2 dodatkowych pracowników. W internecie masa jest opiswanych programów, jednak ciężko sie zdecydować. Macie jakies swoje typy?
magda_suska
NOWY

Mac OS X Chrome

Re: faktury

Postprzez kewlar » 21.01.2018 (N) 19:18

Przede wszystkim powinnaś zapoznać się z wysyłka plików JPK - każdy płatnik VAT ma taki obowiązek od 2018 roku (w lutym po raz pierwszy wysyłasz). Na CIACH://wfirma.pl/jpk potestuj przygotowanie i wysyłkę - nie ma z tym według mnie problemu, tylko trzeba chcieć i mieć porządek w papierach :) Na wfirma masz sporo tego typu narzędzi ułatwiających rozliczenia w biznesie.
kewlar
NOWY

System: Windows
    Windows Chrome

Postprzez pamelano » 20.02.2018 (Wt) 10:31

Programy do rozliczeń to bardzo dobre rozwiązanie. Znaczenie przyśpieszają proces, jednak należy pamiętać też o pomocy księgowych. Warto wynająć sobie dobrą i sprawdzoną księgową, która będzie to rozliczać. Warto zwrócić uwagę na biuro rachunkowe lublin oraz zapoznać się z ich ofertą.
Obrazek
pamelano
NOWY

System: Linux
    Windows Chrome

Postprzez RudyDzo » 14.03.2018 (Śr) 20:59

No dobra, a nie lepiej by było postawić na jakąś znaną i zaufaną firmę, która zajmuje się właśnie szeroko pojętą rachunkowością... ? Na przykład zobacz sobie na stronę CIACH://www.optimum-warszawa.pl/kontakt , myślę że to oni będą Ci w stanie pomóc tutaj :)
RudyDzo
NOWY

Windows Chrome

Postprzez ludwik443b » 18.07.2018 (Śr) 14:12

Nie powiedział bym że te osoby pomogą co mój poprzednik napisał.

________________________________-
lokatyoprocentowanie.pl
ludwik443b
NOWY

Windows XP Chrome

Powrót do Oprogramowanie