Modne ubrania dla dziecka do chrztu

Tematy, które nie nadają się do żadnego z pozostałych działów
Regulamin działu
Użytkownicy z rangą NOWY (do 7 postów w działach technicznych) nie mają możliwości wysyłania postów w tym dziale.

Modne ubrania dla dziecka do chrztu

Postprzez roksanaszczep » 12.04.2018 (Cz) 13:16

Hej !

wraz z facetem planujemy oddać dziecko do chrztu. Chcemy, żeby nasze dziecko wyglądąło wyjątkowo w tenże magiczny oraz wyjątkowy dzień. Jesteśmy osobami religijnymi i jest to dla nas sytuacja dosyć znacząca. Czy według was, takie sukienki na chrzciny jak w tym sklepie będą odpowiednie? Dzięki za jakieś rady, mam nadzieję, że wywiąże się z tego niezwykła rozmowa
roksanaszczep

System: Windows
    Windows Firefox

Re: Modne ubrania dla dziecka do chrztu

Postprzez majasia » 12.04.2018 (Cz) 13:19

Myślę, że jak najbardziej takie sukienki się nadadzą na taką okazję.
majasia
NOWY

Windows Firefox

Postprzez elabarbara » 20.06.2018 (Śr) 16:58

Zobaczcie jaka śliczną białą opaskę z różyczkami znalazłam do chrztu dla dziewczynki CIACH://gulinka.pl/sklep/biale-rozyczki-z-listkami/ :coeur: no jest przecudna. Jak sie nie skusić i nie kupić, jak oczu nie można oderwać. Musze ją kupić dla mojej córci mimo że już po chrzcinach ale zawsze można założyć ją na inne okazje a nawet na spacer.
elabarbara
NOWY

Windows Chrome

Postprzez Laurka » 21.06.2018 (Cz) 17:53

Dziecko idąc do chrztu nie powinno wyglądać modnie, tylko schludnie.
Laurka
NOWY

Windows Chrome

Postprzez jagoda88 » 28.06.2018 (Cz) 16:08

A co z bucikami? Wiecie, gdzie można kupić buty dla dziecka? Ja przejrzałam naprawdę wiele ofert, ale nie znalazłam nic ciekawego. W oko wpadła mi tylko oferta CIACH://butymodne.pl/polbuty-i-trzewiki ... 25960.html , ale nie wiem na który model się zdecydować. Co wy o tym sądzicie?
jagoda88
NOWY

Windows 7 Chrome

Postprzez KowalskaA » 12.08.2018 (N) 13:21

Niektóre sukieneczki, czy też ubranka dla chlopców wyglądają przecudownie. Moja chrześniaczka miała świetną sukieneczkę na swój chrzest. Ja oczywiście nie musiałam jej kupować, ale za to czekały mnie oczywiście inne zakupy jako chrzestą. Musiałabym wybrać jej jakiś fajny prezent. W pierwszej kolejności pomyślałam o jakiejś zabawce. W sklepie Nodik znalazłam parę fajnych opcji. Ostatecznie zdecydowałam się na bardzo fajną matę edukacyjną dla takich młodszych dzieci. Dobrze jest mieć przyjaciółkę z dwójką dzieci, zawsze w takich sytuacjach sluży dobrą radą:D
KowalskaA
NOWY

Windows Chrome

Postprzez celine » 12.08.2018 (N) 16:29

Dzidziuś nie ma być ubrany modnie, tylko ciepło i wygonie ;)
celine
NOWY

Windows Chrome

Powrót do Off-Top