Oprogramowanie - księgowość

Tutaj rozwiązujemy problemy związane z oprogramowaniem komputerowym

Re: Oprogramowanie - księgowość

Postprzez zoee8 » 23.05.2018 (Śr) 14:51

Wybór oprogramowania księgowego jest naprawdę szeroki, od prostych programów do uproszczonej księgowości, po bardzo rozbudowane narzędzia do pełnej księgowości, zarządzania sprzedażą, wystawiania faktur itp. Sage Symfonia mają dobre opinie i nie kosztują wiele, zresztą można go przetestować za darmo, na CIACH://sage.com.pl jest demo.
zoee8

Windows 7 Chrome

Postprzez Samkel » 03.06.2018 (N) 19:37

Moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem jest zatrudnienie jakiegoś doświadczonego i rzetelnego biura rachunkowego tego typu CIACH://www.perfekt.biz.pl . Samemu czasem można się pomylić, a dobre biuro rachunkowe raczej pomyłek nie popełnia. W dodatku można zawsze się ich poradzić w niejasnych dla nas sytuacjach!
Samkel

Windows 7 Chrome

Postprzez ewa2000 » 17.06.2018 (N) 20:05

Ja na Twoim miejscu ksiegowość zostawiłbym profesjonalistom CIACH://www.podatkomat.pl/oferta/ksiego ... osc-pelna/ Te biuro poprowadzi Twoją ksiegowość perfekcyjnie bez żadnych błędów i za nie wielkie pieniądze :) nie warto ryzykować i zajmowac sie tym samemu, każdy bład może Cie słono kosztować.
ewa2000
NOWY

Windows 7 Firefox

Postprzez PostaćDiabła » 17.07.2018 (Wt) 14:33

Wiesz co, nie wiem z jakiego oprogramowania korzysta to biuro rachunkowe w Warszawie - CIACH://skorpion2000.pl/ , ale jest naprawdę dobre, może zapytaj u nich? Klientów mają dużo, istnieją w końcu od 25 lat. Taką usługę może dla Ciebie spełnią.
PostaćDiabła
NOWY

Windows Chrome

Postprzez Mirkania » 26.07.2018 (Cz) 8:51

Prowadząc firme na pewno też przydadzą się wam innego rodzaju oprogramowania. Zobaczcie sobie propozycje firmy www.nav24.pl Proponuja oni oprogramowania ERP, CRM i wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych dla biznes. Odpowiadają one za kompleksowe zarządzanie mniejszych, średnich, ale i także tych największych firm.
Mirkania
NOWY

Windows Chrome

Postprzez elabarbara » 04.08.2018 (So) 9:00

Jak z poszukujecie biura rachunkowego z Gdańska to zdecydowanie polecam MG Finanse. U nich otrzymałam dotychczas najlepsze usługi, są terminowi, nie popełniają żadnych błędów. Pracę wykonują sprawnie i w pełni profesjonalnie. Według mnie to prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie i na pewno ja będę stale do nich się zgłaszać.
elabarbara
NOWY

Windows Chrome

Postprzez bigbm » 20.08.2018 (Pn) 13:54

Wielu przedsiębiorców przyszłych i aktualnych zastanawia się jaki program do fakturowania wybrać, aby spełniał pokładane w nim nadzieję. A więc aby był na tyle elastyczny, aby dawał możliwość wykonywania pewnych zmian, związanych z edycją daty i innych tego typu parametrów, oraz aby był szybki, łatwy w użytkowaniu, w dodawaniu nowych firm czy nowych usług które objęte będą fakturowaniem.
Zainteresowanych odsyłam do E-faktura elektroniczna EDI: CIACH://www.edison.pl/e-faktura - opis funkcjonalności oraz bardziej szczegółowa specyfikacja.
bigbm

Windows Firefox

Postprzez Adele » 15.09.2018 (So) 15:21

Sprawy rachunkowe lepiej zlecić profesjonalistom. Aktualnie mamy sporo biur księgowych online CIACH://darmowekontobankowe.org/ksiegowosc-online/, które oferują kompleksową obsługę dla firm i przedsiębiorców.
Adele

System: Windows 7
    Windows 7 Firefox

Postprzez HairMou » 21.09.2018 (Pt) 20:08

Powiem szczerze ze jak widze jak się moja babcia męczy (księgowa) z coraz to większą ilość głupot to lepiej to chyba zlecać komuś...
HairMou
NOWY

System: fajny
    Windows Chrome

Poprzednia strona

Powrót do Software