Wirtualna sieć

Rozmowy o internecie i budowaniu sieci komputerowych.

Wirtualna sieć

Postprzez maniakpc » 23.09.2014 (Wt) 11:06

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym poruszyć temat wirtualnej sieci komputerowej. Od niedawna zacząłem poznawać pojęcie wirtualizacji. Jeśli się nie mylę to wirtualna sieć jest tworzona przy pomocy wirtualizacji. Różne takie informacje znalazłem na stronie CIACH://www.wirtualizacja.biz. Lecz to wciąż za mało bym zaspokoił swoja wiedzę na temat, który chciałbym aby stał się inspiracja powstającego projektu wirtualnej sieci. Chciałbym się was zapytać czy wiecie może na jakiej zasadzie działa wirtualna sieć? Czy jest to tak samo jak w przypadku zwykłej sieci, czyli, czy można między sobą wykonywać te same czynności co w zwykłej czy jest to jakoś bardziej okrojona forma połączeń ze sobą komputerów? Chyba, że ja mylę pojęcia w takim razie proszę o wyrozumiałość i pomoc.
maniakpc
NOWY

System: Windows 7
    Windows XP Firefox

Re: Wirtualna sieć

Postprzez Mistrzunio » 01.10.2014 (Śr) 15:54

wpisz sobie w youtube, wyskoczy ci sporo filmików o tym :)
Mistrzunio

System: Windows
    Windows 7 Firefox

Postprzez tremls » 09.10.2014 (Cz) 9:49

dokładnie :) tutoriali jes masa i jeszcze więcej :P
tremls
NOWY

System: Windows 7
    Windows 7 Firefox

Postprzez sarna80 » 10.02.2015 (Wt) 13:41

maniakpc napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym poruszyć temat wirtualnej sieci komputerowej. Od niedawna zacząłem poznawać pojęcie wirtualizacji. Jeśli się nie mylę to wirtualna sieć jest tworzona przy pomocy wirtualizacji. Różne takie informacje znalazłem na stronie CIACH://www.wirtualizacja.biz. Lecz to wciąż za mało bym zaspokoił swoja wiedzę na temat, który chciałbym aby stał się inspiracja powstającego projektu wirtualnej sieci. Chciałbym się was zapytać czy wiecie może na jakiej zasadzie działa wirtualna sieć? Czy jest to tak samo jak w przypadku zwykłej sieci, czyli, czy można między sobą wykonywać te same czynności co w zwykłej czy jest to jakoś bardziej okrojona forma połączeń ze sobą komputerów? Chyba, że ja mylę pojęcia w takim razie proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Albo poszukaj forum na ten temat.
Możliwe, że znajdziesz więcej osób zainteresowanych tym tematem i może dołączą się do Ciebie :)

Windows 7 Chrome

Postprzez tritimi » 03.03.2015 (Wt) 10:17

Np. u mnie na wirtualnej sieci postawiłem sobie streaming programu Astim Alarmy żeby mieć prywatny dostęp do streamingu wizji z kamer domowych.
tritimi
NOWY

System: OS X
    Mac OS X Safari

Postprzez aleks445 » 05.07.2018 (Cz) 7:35

Nigdy bym nie używał wirtualnej sieci bo się nie opłaca. Dlatego taka jest moja opinia bo kiedyś miałem tą wirtualną sieć i okropnie mi nic nie wyszło.

Poradnik - pożyczki i programy partnerskie
aleks445
NOWY

Windows XP Chrome

Postprzez angmon » 12.08.2018 (N) 15:39

hej
angmon
NOWY

Windows 8 Chrome

Postprzez MouYard » 01.10.2018 (Pn) 20:27

wlasnie to robilem i youtube pomogł pierwsze lepszy film :)
MouYard
NOWY

Windows Chrome

Powrót do Internet i sieci komputerowe