Gry na smartfona

Oferty dotyczące sprzedaży lub kupna gier komputerowych

Gry na smartfona

Postprzez john » 31.12.2018 (Pn) 21:00

Co aktualnie jest na topie? Lub w co gracie?
john
NOWY

Windows Firefox

Re: Gry na smartfona

Postprzez doe » 01.01.2019 (Wt) 19:17

Jakos przez dluzszy czas nie bylem przekonany do grania na smartfonie. Dopiero jak zakupilem jedno z flagowcow to zobaczylem jak wyglada topowa wydajnosc. Wczesniej ledwo mi chodzila przegladarka .. a teraz moge grac praktycznie we wszystko. Najbardziej interesuje mnie generacja rpg z tym ze ma to do siebie jeden minus - potrzeba na jedna gre nawet 100 i wiecej godzin. Dlatego tez postanowilem poszukac jakiegos innego umilacza czasu. Wybor padl na fortnite na androida ktory wyszedl jakis czas temu ( szerzej o premierze mozna poczytac tutaj www.ithardware.pl/aktualnosci/fortnite_ ... -7476.html ) Jak na darmowa gre to nie mam zupelnie zadnych zarzut w jej kierunku .. jest bardzo wciagajaca, a podczas gry czuc caly czas ten dreszczyk emocji .. ciagle zastanawianie sie skad moge dostac kulke :) Sterowanie jest jak najbardziej ok co mnie najbardziej zdziwilo w tym wszystkim. Mozna sobie zagrac serie nawet w trakcie podrozy do pracy komunikacja miejska.
doe
NOWY

Windows Firefox

Re: Gry na smartfona

Postprzez JoannaPk » 17.01.2019 (Cz) 0:45

Porównanie gierek możesz też zrobić przez porównywarkę cen CIACH://rzetelnerankingi.pl/ - praktycznie bez wysiłku :D
JoannaPk
NOWY

Windows 7 Firefox

Powrót do Gry