Problem

Tutaj rozwiązujemy problemy związane z oprogramowaniem komputerowym

Problem

Postprzez Metyou » 18.08.2014 (Pn) 0:58

Mam całkiem duży kłopot, a mianowicie: Robiłem już kilka rzeczy tj. Czyszczenie rejestrów, skanowanie, robiłem formata, reinstalowałem i nic, nadal to samo. Postaram się jak najlepiej przedstawić Wam obecną sytuację. 1 problem to gdy np. wchodzę na różnorakie fora, na tle obrazka wyskakują mi jakieś dziwne, kolorowe paski, nie wiem czemu. Druga sprawa to nie wczytywanie obrazów na fb czy właśnie na forum. Trzecia i najważniejsza oraz najbardziej uciążliwa dla mnie sprawa, to problem przy pobieraniu, a dokładniej, gdy pobieram pewną rzecz to leci normalnie, lecz pod koniec pobierania w miejscu, gdzie jest pokazane ile pobrało pojawia się znak zapytania i pobieranie kończy się. Gdy przechodzę do instalacji wcześniej pobranego pliku to niestety wyskakuje błąd i pisze, że pobrany plik jest niekompletny. Mogę dodać, że próbowałem na każdej przeglądarce i nadal to samo, korzystam z opery, raczej to nie wina karty graficznej, bo komputer jest nowy, ma zaledwie 4 miesiące, mam wątpliwości co do aktualności sterowników, lecz nie chcę grzebać, bo boję się, że jeszcze bardziej coś popsuję. Jeżeli ktoś ogarnia to i może pomóc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

http://speedy.sh/uB48F/bez-tytulu.jpg tu link do obrazka, który pokazuje problem 1.
Kolejna sprawa to odtwarzanie filmów np. na YouTube. Filmik normalnie startuje, a po chwili zatrzymuje się i ekran robi się zielony, lub szary. Dopiero odświeżenie przeglądarki daje możliwość ponownego startu, niestety z takim samym skutkiem, jak wcześniej. Liczę na Waszą pomoc. Jak potrzeba jakieś informacje o karcie graficznej czy coś to uzupełnię.
Metyou
NOWY

System: Windows 7
    Windows 7 Chrome

Re: Problem

Postprzez wersob95 » 19.01.2015 (Pn) 6:17

Mam podobny problem, prosze o poradę...
wersob95
NOWY

Windows Firefox

Postprzez maploid78 » 28.01.2015 (Śr) 20:19

Ja również, podpinam się...
maploid78
NOWY

Windows Firefox

Postprzez marekg » 26.12.2015 (So) 20:51

Jaki windows? jaki sprzęt (płyta główna), jaki chipset grafiki / karta grafiki? To jedne z kluczowych pytań które należy sobie zadać przy rozwiazaniu tego problemu. Być może problemem są sterowniki, być może pamięci na karcie grafiki...

-------
http://komputerekspert.pl
marekg

Windows 7 Firefox

Postprzez ghostbuster » 29.01.2016 (Pt) 13:48

Klasycznie, format, nowa partycja, reinstall systemu.

Kolokacja serwerów w S-NET
ghostbuster

Linux Chrome

Powrót do Software