Wybór dobrego ogrodzenia

Tematy, które nie nadają się do żadnego z pozostałych działów
Regulamin działu
Użytkownicy z rangą NOWY (do 7 postów w działach technicznych) nie mają możliwości wysyłania postów w tym dziale.

Wybór dobrego ogrodzenia

Postprzez skooter » 24.04.2015 (Pt) 13:39

Hej :)

Czy wiecie może jakie warto ogrodzenie kupić? Tutaj są jakieś sztachety plastikowe i się nad nimi zastanawiam...
skooter
NOWY

Windows Chrome

Re: Wybór dobrego ogrodzenia

Postprzez Pabcio » 29.04.2015 (Śr) 10:20

Mi się podobają drewniane ogrodzenia. Montaż takich płotów jest prosty i można samemu spokojnie zamontować i zaoszczędzić trochę kasy. JPodobają mi się też kute ale są zdecydowanie droższe.

Windows Firefox

Postprzez Josua » 06.05.2015 (Śr) 13:15

Za płot betonowy ceny w moim regionie wynoszą od 80zł za przęsło. Słupki i 3 "wstawki".Jest to najpopularniejsza forma obecnie, ale na większą skalę to spoty wydatek. Można też spróbować eksperymentów z drewnem. Takie ogrodzenie można zmontować samemu, ponieważ wymaga podmurówki, wmurowanych słupków i montażu sztachetek ozdobnych. Zaimpregnowane wygląda bardzo ładnie. No ale to kwestia gustu.

System: windows 8
    Windows Firefox

Postprzez Mikas » 19.05.2015 (Wt) 11:56

Ogólnie to niektórzy przesadzają z tymi ogrodzeniami, robią jakieś dziwne konstrukcje za duże pieniądze. Co do firm to żadnej konkretnej nie mogę polecić, ale jeśli ktoś szuka wykonawcy to niech się ogłosi na Oferteo w kategorii ogrodzenia. O tyle dobra opcja, że nie trzeba szukać firm tylko One znajdą nas, przedstawią swoje oferty, można na spokojnie porównać i wybrać najkorzystniejszą.
Mikas

Windows 7 Chrome

Powrót do Off-Top